• ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
  Firmamız ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Konusunda Belgelendirilmiştir.
          Devamı
 • Kalite Yönetim Sistemleri
  CLİMAFLEX kapalı hücreli polietilen yalıtım ürünleri ISO 9001:2008 kalite yönetim sisteminde
          Devamı


Levha, Şilte, profil ve Ambalaj Ürünleri


Climaphon
Çok amaçlı olarak üretilen climaphone ambalaj levhaları 0,7 mm. ila 10 mm. aralığında tek kat, 10 mm.den 60 mm.ye kadar çok katlı olarak üretilmektedir. Nakliye esnasında zarar görmemesi istenen televizyon, bilgisayar v.b. gibi elektronik eşyalara, ölçü ve tartı aletlerine, tıbbi cihazlara, spor aletleri gibi bir çok sektöre hitap edebilen climaphon levhalar çok amaçlı olarak üretilnekte olup esnek yapısı ile mekanik darbeleri sönümleyebilme özelliğine sahiptir.


Kolayca  kesilebilmesi ve şekil verilebilmesi nedeni ile ambalajı yapılan ürünleri ezilme, çatlama, büzülme, kırılma, çizilme v.s. gibi bir olumsuzluktan korur. Ayrıca kurşun, civa v.s. gibi ağır metalleri içermemesi ve geri dönüşüm yolu ile tekrar kazanılabilmesi nedeni ile çecre dostu bir üründür.


Laminat Parke, halı, seramikve şap uygulamaları için özel olarak çıplak veya reflekte metalize laminasyonlu olarak üretilem climaphon şilteler en ekonomik yalıtım ürünüdür. Kapalı hücreli olması nedeni ile nemden etkilenmemesi, üzerine yapılacak olan parke veya halı gibi kaplamalarıın ömrünü uzatır. Esnek yapısı nedeni ile zemindeki pürüzleri alır ve darbe sesini minimalize eder.


1,5 mm. 2 mm, 3 mm, 4 mm, olarak çıplak veya metalize folyo kaplanarak üretilmektedir.

 

 • Kapalı gözenekli yapısı sayesinde ürünlerinizi darbelerden korur.
 • Yağ ve sudan etkilenmez.
 • Parkelerin altında kullanılır.
 • Kesimi ve uygulanması kolaydır.
 • istenilen renkte üretilir ürün ile uyum sağlar.
 • Mükemmel bir titreşim yutucudur.

Climaphone P.E. Torba :

Özellikle elektronik ürünlerin su, nem, toz vs. gibi etkilerden korunması için geliştirilen PE torbalar ürün boyutlarına göre özel olarak üretilmektedir.

 

Adrenalin Bilgisayar
Yalıtım Ürünleri © 2011 Tüm hakları saklıdır.           MERKEZ:1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir - İZMİR/TÜRKİYE Tel : +90 232 449 12 50 pbx Faks : +90 232 449 01 34