• ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
    Firmamız ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Konusunda Belgelendirilmiştir.
            Devamı
  • Kalite Yönetim Sistemleri
    CLİMAFLEX kapalı hücreli polietilen yalıtım ürünleri ISO 9001:2008 kalite yönetim sisteminde
            Devamı


 

 

KAPLAMASIZ POLİETİLEN  YALITIM LEVHASI

     
Cliamflex Polietilen Levha ürünleri Klima ve havalandırma Kanalları ile 4'den büyük çaplı tesisat borularının yalıtımında güvenle kullanılabilir. 6, 8,10,15,20 ve 30 mm. kalınlıklarda çıplak veya ağ takviyeli yapışkanlı olarak üretilen Climaflex levhalar siteğinize göre Aliminyum veya Metalize Folyo laminasyonlu da üretilebilmektedir.

Optimum yoğunlukta üretilmekte lan Climaflex Levhalar, yüksek buhar diffüzyon katsayısına sahip olması nedeni ile soğutma hatlarında da güvenle kullanabileceğiniz en EKONOMİK yalıtım malzemesidir.

 

     
 

 

ALÜMİNYUM FOLYO KAPLI POLİETİLEN  YALITIM LEVHASI

     

CLIMAFLEX AL : Climaflex levhalar üzerine lamine edilmiş Aliminyum Folyo sayesinde çok yüksek buhar diffüzyon katsayına ulaştığı için klima ve soğutma tesisatlarınızda da yoğuşma problemi olmadan güvenle kullanabileceğiniz yegane bir yalıtım malzemesidir

 

     

 

 

KENDİNDEN YAPIŞKANLI POLİETİLEN  YALITIM LEVHASI

     

CLIMAFLEX SA : Climaflex levhalar ağ örgülü cam ipliği takviye edilmiş akrilik esaslı yapışkan film sayesinde kendinden yapışkanlı olarak da üretilmekte olup bu özelliği ilse zaman ve işçilikten büyük tasarruf sağlamaktadır.

 

     

 

 

ALÜMİNYUM FOLYO KAPLI VE KENDİNDEN YAPIŞKANLI POLİETİLEN  YALITIM LEVHASI

     

CLIMAFLEX AL SA : Hem Aliminyum folyo kaplı hem de kendinden yapışkanlı olarak üretilen Climaflex Levhalar sütün teknik özelliklerine ilave olarak şık ve estetik görünümü ile açık mekanlarda dekoratif bir görüntü elde edilir.

 

Adrenalin Bilgisayar
Yalıtım Ürünleri © 2011 Tüm hakları saklıdır.           MERKEZ:1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir - İZMİR/TÜRKİYE Tel : +90 232 449 12 50 pbx Faks : +90 232 449 01 34